Jedu s dobou

Termíny a rezervace

Postupně zveřejňujeme první termíny pro možné přihlašování na kurzy.

Pro rezervaci termínu si nejdříve vyberte místo konání kurzu, pak termín a vyplňte prosím formulář níže. Na uvedený email Vám automaticky budou odeslány organizační pokyny a podmínky k absolvování kurzu. Kurz je nutné absolvovat s vlastním vozidlem nicméně je možná účast 2 osob ve vozidle např. vozidlo sdílené s partnerem/partnerkou atd. V tomto případě musí být vyplněny 2 rezervační formuláře, protože obě dvě osoby jsou účastníci kurzu a dochází k vzájemnému střídání ve vozidle na pozici řízení během výcviku. Obě dvě osoby musí splňovat podmínku věku max. 24 let s řidičským oprávněním skupiny B.

 

Registrace na kurz

Registrace na kurz

Vyberte místo konání kurzu

Vyberte prosím místo konání kurzu.

Vyberte termín a čas konání kurzu

Vyberte prosím termín a čas konání kurzu.

Dokončení registrace - osobní údaje

Kurz je určen pouze osobám od 18 do 24 let (ke dni konání kurzu).

Dále za účelem zajištění Vaší účasti na kurzu v rámci programu START DRIVING a za účelem naší evidence a kontroly budeme zpracovávat Vaše osobní údaje, konkrétně kontaktní a identifikační údaje a údaje o absolvování kurzu. Proti zpracování za účelem evidence a kontroly máte právo podat námitku.

Podrobné informace o zpracování osobních údajů pro výše uvedené účely a o Vašich právech naleznete v [Zpracování osobních údajů].