Jedu s dobou

Termíny a rezervace 2022

Níže naleznete poslední termíny pro rok 2022. POZOR! tyto termíny jsou určeny pro mladé řidiče do 24 let (včetně) s bydlištěm na území Libereckého kraje, který na těchto termínech participuje a umožnil jejich vznik nad rámec projektu !!!!

Po vyplnění formuláře níže na uvedený email Vám automaticky budou odeslány organizační pokyny a podmínky k absolvování kurzu. Kurz je nutné absolvovat s vlastním vozidlem nicméně je možná účast 2 osob ve vozidle např. vozidlo sdílené s partnerem/partnerkou atd. a samozřejmě s doprovodem (rodič, prarodič apod.). V tomto případě musí být vyplněny 2 rezervační formuláře, protože obě dvě osoby jsou účastníci kurzu a dochází k vzájemnému střídání ve vozidle na pozici řízení během výcviku. Kurz probíhá od 8:00 do 16:30 (prezence účastníků probíhá od 7:30).

Při realizaci kurzu budou zohledněna všechna opatření ke covid-19 vydaná dle aktuálních Mimořádných opatření vydaných Ministerstvem zdravotnictví. O všech požadavcích budeme přihlášené individuálně informovat.

 On-line přihlašování na kurzy START DRIVING zajišťuje
MOJE AUTOŠKOLAsoftware pro autoškoly a školicí střediska
MOJE AUTOŠKOLA